GGpoker pokkeriboonus

Kõik uued mängijad saavad GGpoker pokkerivõrgustikus 1000 dollarit boonust. 1000-dollarilise GGpoker pokkeriboonuse saamiseks tuleb konto avada läbi OlyBeti pokkeri.

Kõik uued mängijad saavad GGpoker pokkerivõrgustikus 1000 dollarit boonust. 1000-dollarilise GGpoker pokkeriboonuse saamiseks tuleb konto avada läbi OlyBeti pokkeri.

GGPokerit saab mängida OlyBeti pokkeritoas ja sellega kaasneb uuele mängijale 1000 dollari suurune GGPoker pokkeriboonus.

Sissemakset ei ole vaja teha. Lihtsalt ava alltoodud juhistega GGPoker pokkerikonto ja saad esmasel sisselogimisel koheselt 1000 dollarit boonust otse oma äsjaloodud pokkerikontole.


Kuidas saada GGPoker boonust?


GGPokeri boonuse saamine on väga lihtne. Lihtsalt ava OlyBeti pokkerituba ja laadi alla pokkeritarkvara. Seejärel ava pokkeritarkvara, kus saad koheselt ka avada GGpokkeri pokkerikonto.

Pärast pokkerikonto loomist logi kontole, kus koheselt esmakordselt logimisel on ootamas Sind 1000 dollari suurune GGpokker boonus, mis tuleb aktiveerida. Sissemakset ei ole vaja teha.

Boonuse aktiveerimiseks vali pokkeritarkvara menüüst «My Bonus» ja seejärel boonuse valikutest «Welcome Bonus» ning avaneval lehel klõpsa nupule «Opt-in». Peale seda lisatakse GGpokker boonus pokkerikontole.


Kuidas GGPoker pokkeriboonus töötab?


Pärast konto avamist ja boonuse saamist tuleb mängida mistahes pärisraha mänge. Pole vahet, kas turniire, rahalaudu või muid pokkerimänge.

GGPoker pokkeriboonus vabaneb automaatselt ja osade kaupa. Täpsemalt iga 50 dollari makstud rake (teenustasu) kohta vabaneb 10 dollarit boonusraha, mis kantakse pärisrahana pokkerikontole.

Seega GGpoker pokkeriboonus on võrdväärne 20% rakebackina / cashbackina. Oma boonuse staatust saab jälgida samuti «My Bonus > Welcome Bonus» lehel, mis leitav pokkeritarkvarast.


Millal GGPoker pokkeriboonus aegub?


1000 dollari suurune GGpoker tervitusboonus käivitub pärast konto avamist ja boonuse aktiveerimist My Bonus > Welcome Bonus lehel.

Boonuse aktiveerimiseks on aega 7 päeva. See tähendab, et pärast esmast logimist tuleb GGpokker pokkeriboonus aktiveerida 7 päeva jooksul. Kui seda ei teha, siis boonuspakkumine aegub ja enam tervitusboonust ei saa.

Kui GGpokkeri pokkeriboonus on aktiveeritud, siis boonuse vabastamiseks on aega 90 päeva. Boonusraha, mis 90 päeva jooksul ei vabastatud, aegub.


GGPokker lisaboonus


Lisaks rahalisele tervitusboonusele saavad kõik uued mängijad alates konto avamisest 30 päeva jooksul nautida «mesinädalaid». See tähendab, et 30 päeva jooksul antakse iga päev ülesandeks täita üks missioon, mille täitmisel antakse erinevaid auhindu.

Mesinädalate missioon tuleb aktiveerida, vajutades pokkeritarkvaras nupul «Start Honeymoon». Analoogselt GGpoker pokkeriboonusele on mesinädalate kampaania aktiveerimiseks aega 7 päeva.

Mesinädalate auhinnad on leitavad samuti pokkeritarkvarast mesinädalate lehelt. Olgu öeldud, et näiteks viimase missiooni täitmise eest antakse suisa 150 dollarit pärisraha.


Korduma kippuvad küsimused


Kui suur on GGpoker pokkeriboonus?
GGpoker pokkeriboonuse suurus on $1000. Boonuse saamiseks tuleb avada OlyBeti pokkerikonto.

Kuidas saada GGpoker boonust?
GGpokeri boonuse saamiseks ei tule teha muud, kui avada OlyBeti pokkerikonto ja aktiveerida boonus. Koheselt lisatakse kontole $1000 boonust. Sissemakset ei ole vaja teha.

Kuidas GGpoker boonus töötab?
GGpokeri pokkeriboonus vabaneb automaatselt osade kaupa. Iga makstud $50 rake kohta vabaneb $10 boonust.

Kui kaua on aega boonus vabastamiseks?
GGpoker boonuse vabastamiseks on aega 30 päeva pärast boonuse aktiveerimist. Samas boonuse aktiveerimiseks on aega 7 päeva pärast konto loomist.