Mis on GGPoker

GGpoker - maailma on suurim pokkerivõrgustik. Eestis saab mängida läbi OlyBeti pokkeritoa.

GGpoker on maailma on suurim pokkerivõrgustik, kus mängimas igal ajal kümned kuni sajad tuhanded pokkerimängijad. Eestis saab GGpokkeri võrgustikus mängida läbi OlyBeti pokkeritoa.

GGPoker on pokkerivõrgustik, mis loodi 2017. aastal ja on tänaseks päevaks kasvanud maailma suurimaks pokkerivõrgustikuks, edastades isegi toonast pokkerihiiglast PokerStarsi.

GGPoker pokkerivõrgustiku peakorter asub Iiri mere Mani saarel ning on täielikult reguleeritud ja legaalne pokkerivõrgustik. Ka Eestis saab GGPoker pokkerivõrgustikus mängida ja seda saab teha läbi OlyBeti pokkeritoa.


GGPokeri ajalugu


GG International Limited (GGPoker pokkerivõrgustiku) loodi 2017. aasta aprillis ja seda tabas kohene edu. GGPokkeri võrgustiku kasv toimus eriti 2019. aastal, kui võrgustiku ja brändi esinäoks palgati tuntud pokkerimängija Daniel Negreanu.

2020. aastal liitusid GGPoker pokkerivõrgustiku brändi esindajate tiimiga kuulsad pokkerimängijad Bertrand «ElkY» Grospellier, Fedor Holz ja staarpokkerimängija Dan Bilzerian. Nende kolme esinime tulek kasvatas GGPokkeri populaarsust veelgi.

Ka COVID-19 pandeemial oli GGPoker pokkerivõrgustiku edule mõju. Kuna COVID-19 pandeemia tõttu 2020. aasta WSOP (World Series of Poker) turniirid mängiti internetis, siis 85-est WSOP turniirist koguni 54 toimus GGPoker pokkerivõrgustikus.


GGPoker pokkerivõrgustik


GGPoker pokkerivõrgustik on maailma suurim pokkerivõrgustik. Pidevalt on mängimas kümneid tuhandeid pokkerimängijaid ja sobiliku pokkerimängu leidmine mistahes ajahetkel probleeme ei valmista.

Pokkerimängudest pakutakse rahalaudu ja turniire ning neid kõikides enamlevinumad variantides. Osalustasud ja sisseostud algavad kõigest mõnest sendist ning küündivad mitmete tuhandeteni välja. GG Poker pokkerivõrgustikus kasutatakse rahaühikuna USA dollarit.

Lisaks pokkeriturniiridele ja rahalaudadele leidub GG Pokkerivõrgustikus ka All-in or Fold, Flip and Go ja Spin & Gold stiilis Sit & Go formaadis ühe laua pokkeriturnamente. Olgu ka öeldud, et Spin & Gold turniiridel on ainult 3 mängijat ja seal saab võita kuni 2 miljonit dollarit.

Nädal aga lõpetatakse GG Pokkeri kuldjuveeliga, milleks on pühapäevane 10 300-dollarilise osalustasuga Super Million$ turniir.

GG Poker pokkerivõrgustiku pokkeriturniiride seeriatest suuremad ja tuntumad on World Series of Poker Online, The Super Sircuit Online Series ja GG Spring Festival, kus kõikide pokkeriturneede auhinnafondid ulatuvad sadadesse miljonitesse dollaritesse.


GGPoker Eestis


GGPoker pokkerivõrgustikus saab Eestis mängida läbi OlyBeti pokkeritoa. Selleks lihtsalt ava OlyBeti pokker ja laadi alla pokkeritarkvara.

Pärast esmakordset sisselogimist, lisatakse koheselt kontole 2000 dollariline GGPoker pokkerivõrgustiku pokkeriboonus. Sissemakset ega boonuskoodi ei ole vaja teha – lihtsalt ava OlyBeti pokker, laadi alla pokkeritarkvara ja logi kontole ning aktiivei My Bonus sektsioonis boonuspakkumine.

See ei ole veel kõik. Lisaks saad ka uue mängija missioonid, mis on väärt 300 dollarit. Loe täpsemalt GG Pokkeri boonus kohta.


Korduma kippuvad küsimused


Mis on GGPoker?
GGpoker on maailma suurim pokkerivõrgustik, mis loodi 2017. aastal.

Kui palju on GGPokkeri mängijaid?
GGPokkeris on igal ajal kümneid ja isegi sadu tuhandeid pokkerimängijaid.

Mis pokkerimänge GGpokeris leidub?
Kuna GGpokker on maailma suurim pokkerivõrgustik, kus on korraga mängimas tuhandeid pokkerimängijaid, siis on esindatud absoluutselt kõik tuntumad ja enamlevinumad pokkerimängud. Turniiridest rahaludadeni, Omahast kuni No Limit Holdemini.

Kus Eestis mängida GGPokkerit?
Eesti saab GGPoker pokkerivõrgustikus mängida läbi OlyBeti pokkeritoa.